Archive for 4 Жовтня, 2021

Будинок дитячої та юнацької творчості змінить назву

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради незабаром матиме іншу назву. Під час 12 сесії депутати міської ради ухвалили рішення про внесення змін до установчих документів БДЮТ. Після завершення відповідних реєстраційних дій заклад буде перейменовано у Центр дитячої та юнацької творчості.

Увага! Вакансія!

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області запрошує на роботу керівника художньо-естетичного гуртка (вокальний напрям). Вимоги до претендента: педагогічна освіта; володіння вокальними даними; бажання творчо та результативно працювати з дітьми молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Напрями роботи: музично-теоретична підготовка; вокально-хорова робота; концертно-виконавча діяльність.

Нагороди до Дня працівника освіти

За високу професійну майстерність, особистий вклад і значні успіхи в організації освітнього процесу, впровадження інноваційних підходів до педагогічних досліджень, активну громадську діяльність, з нагоди Дня працівника освіти, відзначені грамотами, подяками та нагородами педагогічні працівники Будинку дитячої та юнацької творчості: