Archive for Травень, 2021

Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни

З нагоди чудового свята – Міжнародного Дня захисту дітей у великій залі виконавчого комітету Вараської міської ради вихованці гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості подарували для дітей міста святкову програму під гаслом «З добром у серці» . У даному заході взяли участь вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник МАХОРІНА Ольга Павлівна, […]

Затверджені авторські навчальні програми гуртків

Методичною радою Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області (протокол № 04 від 11.05.2021) були підготовлені та направлені на розгляд і затвердження науково-методичною радою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчальні програми з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму гуртка «Українське народознавство» (два роки навчання), автор керівник гуртка ЗАЙКО Марина Юріївна та еколого-натуралістичного напряму гуртка […]

Обласна онлайн нарада щодо підсумків роботи

Управління освіти і науки РОДА спільно з КЗ «Станція юних натуралістів» ініціювали проведення наради в режимі онлайн щодо підсумків роботи за 2020-2021 навчальний рік 31.05.2021. Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області взяв участь в онлайн-обговоренні з питань позашкільної освіти, налагодження ефективної співпраці із закладами позашкільної освіти обласного підпорядкування.

Традиційна “Екологічна стежина”

Наприкінці навчального року гуртки еколого-натуралістичного напряму ” Домашні улюбленці” та ” Квітникарство” провели захід “Екологічна стежина” під гаслом ” Здоров’я планети залежить від нас”. На території ігрового майданчика біля Будинку дитячої та юнацької творчості провели естафету де на етапах діти відповідали на запитання: про екологію, про тваринний і рослинний світ.

Співпраця гуртків – творча майстерня успіху.

Особливістю роботи Будинку дитячої та юнацької творчості є постійна та тісна співпраця гуртків. Яскравим прикладом багатогранної творчої партнерської діяльності є співпраця гуртків” Дизайн одягу”, керівник Білан Олена Михайлівна, та “Краса здоров’я”, Момотюк Олеся Михайлівна.

Гурток “Підводний світ”вітає з завершенням навчального року

23.05.2021 заняття на гуртку “Підводний світ” у Будинку дитячої та юнацької творчості міста Вараш пройшло максимально яскраво та емоційно, адже сьогодні були підведені підсумки за весь 2020-2021 навчальний рік!!!!Уся праця та кожне відвідування дітками гуртка оцінювалося балами, які обов”язково фіксувалися та напередодні, до пізнього вечорабули сумарно підраховані.

Гурток “Початкове технічне моделювання” звітує

20-го травня відбулось підсумкове заняття гуртка. Ця дата співпала з Всесвітнім Днем вишиванки. Темою підсумкового заняття обрали ” Геометричні фігури”. Під час заняття діти застосували набуті знання і вміння на практиці, а для того аби пов’язати тему заняття зі святом, гуртківці пригадали, які геометричні фігури зображені на вишиванках та за готовими розгортками, виготовили їх об’ємні […]

День вишиванки

День вишиванки в Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього разу припадає на 20 травня. Зазвичай у цей день люди одягають вишиванки, йдуть в них на роботу та на навчання. 20 травня 2021 року працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області долучилися до святкування Всеукраїнського Дня вишиванки.

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, що не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.Вихованці гуртка “Ранній розвиток дитини ” підтримують цю традицію. Вишиванка-то є історія.

Участь у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”)

18-19.05.2021 відбулася дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (Джура”) серед закладів загальної середньої освіти Вараської об’єднаної територіальної громади.У даному заході взяли участь 9 команд.Вихованці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості м.Вараш також взяли активну участь у організації та підготовці даного заходу.