Archive for Липень, 2020

Педагогічна студія-(не) конференція «Від старту – до успіху»: рік математичної освіти у Вараській територіальній громаді.

20 серпня педагогічні працівники Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь в організації та проведенні педагогічної студії-(не) конференції «Від старту – до успіху»: рік математичної освіти у Вараській територіальній громаді», яка проходила на базі закладу загальної середньої освіти села Заболоття.

БДЮТ відновлює роботу

На виконання протокольних доручень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш від 10.07.2020 № 27, відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради від 10.07.2020 № 76 «Про часткове відновлення роботи закладів позашкільної освіти», Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області частково відновлює роботу творчих об’єднань з […]

В БДЮТ триває активна підготовка до нового навчального року

Триває літо – період відпочинку та канікул. Проте для освітніх закладів це, насамперед, пора перевести подих та з новими силами почати готуватися до нового навчального року: оновлювати наочні матеріали, вирішувати господарські справи, проводити ремонтні роботи.

Перемога в онлайн-конкурсі до Дня молоді

Юна вокалістка Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області Ясюк Оксана здобула чергову перемогу. До Дня молоді відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради організовані міські онлайн-конкурси талантів, що тривали у період з 24 червня по 05 липня.