Archive for Травень 20th, 2020

21 травня – День вишиванки

Вишиванка – це своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами і знаками. День вишиванки – нове народне свято. Так як, у культурі будь якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка, яка покликана сприяти єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Вітаємо Лук’янову Валерію з отриманням премії міського голови

15.05.2020 відбулося засідання комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради щодо відзначення обдарованої учнівської молоді закладів освіти Вараської міської територіальної громади за результатами роботи у 2019-2020 навчальному році. За результатами роботи у 2019-2020 навчальному році у номінації «Лідер учнівського самоврядування» комісією визначено Лук’янову Валерію Юріївну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради […]

Вишиванка – це бренд

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічнінародні традиції. Цьогоріч його святкують 21 травня. Українська вишиванка бере свій початок з періоду трипільської культури. У давні часи процес вишивання можна було назвати ритуалом, до якого залучалися люди із чистимита світлими думками. Кожен візерунок був неповторний та індивідуальний.