Archive for Квітень, 2020

Звіт  зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» про дистанційну роботу під час карантину

У період потужної інформатизації та діджиталізації дуже багато напрямків переноситься в мережевий формат, інтернет-технології стали піковим переломним моментом людства. Не обійшов стороною цей процес і педагогів позашкільної освіти. Як провести час карантину із користю? Як підтримати цікавість і розвинути самостійність вихованців у хореографічному мистецтві? Як вичитати навчально-тематичний план на 2019-2020 навчаьний рік?

Челендж “Віртуальна зустріч з друзями під час карантину”

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради проводять своє дозвілля під час карантину досить цікаво та з користю для себе: навчаються, читають книги, переглядють фільми, слухають музику, малюють, займаються спортом, спілкуються онлайн, виготовляють різноманітні вироби з тканини, бісеру, паперу, беруть участь у проєктах та заочних конкурсах.

Карантин продовжено

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання. “Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, […]

Великдень

Чудо із Чудес! Радіємо – Христос Воскрес! В цей день вітаємо зі святом, Здоров’я зичимо багато. Хай щастя в серце завітає, Добром Господь Благословляє! Христос воскрес! Воістину воскрес!

Флешмоб “Передай мило”

Питання здоров’я – одне з найактуальніших зараз у всьому світі. Працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради підтримали естафету “Передай мило” та подали приклад щодо дотримання звичайних заходів гігієни. Захисти себе! Мий руки з милом! Залишайся вдома!

Наближається Великдень

Великодень –  найдзвичайно важливе свято не лише для нас, але і для християн у всьому світі. Цього року ми змушені святкувати його у незвичній формі, та все ж головне пам’ятати про традиції святкування, які переходять від покоління до покоління. Саме тому, вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» долучилися до мастер-класу з плетіння декоративного кошика з газетних трубочок, який […]

Робота вдома. Творчий процес в режимі он-лайн.

Завдяки сучасним технологіям, діти мають змогу працювати дистанційно через інтернет. Вони отримують консультації по виготовленню творчих робіт. Так нещодавно відбувся покроковий майстер-клас по виготовленню Пасхальних яєць. Дівчатка і хлопчики проявили сво фантазію, творчі здібності, вміння, креативність і створили різноманітні цікаві Великодні вироби.

Проведення майстер-класів з вихованцями гуртків науково-технічного напрямку

Всі діти полюбляють техніку. Намагаються щось необхідне для проведення свого змістовного дозвіля виготовити спільно із керівником гуртка, друзями чи батьками. Це можуть бути найпростіші іграшки авіамоделей, судномоделей, ракетомоделей. Також архітектура, м᾽яка іграшка, оригамі, квілінг, паперопластика. Касянчик Віра Володимирівна, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» пропонує протягом карантину серію проведення майстер-класів з дітьми. Одним з яких є […]

Творчий проєкт «100% щастя – це діти» під гаслом “Залишаймося вдома”

Дозвілля дітей – це їх діяльність у вільний час, дякуючи якій і дорослі, і діти відновлюють свої сили, займаються улюбленими справами, розвиваються творчо. І якщо дозвілля – це діяльність, то це означає, що вона не пустопорожнє витрачання часу, не байдикування, а час коли можна розвивати свої творчі здібності, творити прекрасне своїми руками, допомагати батькам, читати, […]

Завершена атестація педагогічних працівників БДЮТ

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу, у Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради завершена атестація педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році.