Archive for Грудень, 2019

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри […]

Про найкращий день у році

Новий рік – особливий день, початок наступного року. Його святкують усі, незалежно від віку, можливостей, поглядів. Хтось вірить у Діда Мороза, Санта Клауса, Святого Миколая… Але все одно відзначають закінчення старого і початок Нового року. Це чи не єдине свято, яке об’єднує усіх. І хоча Новий Рік святкують усі, як це роблять – це вже […]

Участь вихованців у ІІ етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

23 грудня 2019 року вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у ІІ етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, який відбувся на базі управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Відвідали зі святковою програмою Вараський інклюзивно- ресурсний центр

Вихованці Будинку дитячої та юнацької Вараської міської ради Рівненської області відвідали зі святковою програмою Вараський інклюзивно-ресурсний центр. Зустріч приурочена річниці діяльності центру. Вихованці театрального гуртка «Сюрприз», керівник Романчук Світлана Володимирівна у ролях мультиплікайних персонажів Нолика та Сімки разом з вихованцями студії вокального співу «Гармонія», керівник Алексєєнко Оксана Володимирівна

Дії у разі виникнення пожежі

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати. Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі.

Педагоги презентували власні методичні розробки

На засіданні науково-методичної ради управління освіти Вараської міської ради педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області представили власні науково-методичні розробки.

Підведені підсумки новорічного челленджа

У Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області протягом грудня проходив Новорічний челлендж серед працівників та вихованців закладу «В країні новорічних зайчиків». Мета заходу: виготовлення зайчика-сувеніру своїми руками, популяризація творчих здібностей вихованців гуртків та працівників закладу, донесення до учасників виставки месенджу щодо збереження природи та її мешканців.

Готуємось до зимових канікул

Безпека взимку – пам’ятка учням на зимові канікули

Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» в гостях у зимової казки

Вихованці Будинку дитячої та юнацької Вараської міської ради, які були учасниками театрального дійства «Святий, добрий Миколаю, ми тебе усі чекаєм!» з надзвичайною теплотою і щирістю зустріли 19 грудня у своєму закладі дітей та батьків Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» міста Вараш.

Незабаром до нас завітає Святий Миколай, Новий рік, Різдво Христове

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду.  В Будинку дитячої та юнацької творчості з 19 по 31 грудня  2019 року проходить Новорічний челлендж серед працівників та вихованців «В країні новорічних зайчиків». Запрошуємо всіх  для знайомства з зайцями, зайчиками, зайчатками.