Archive for Листопад, 2019

Перемога у ІІ етапі щорічної Всеукраїнської акції  «День юного натураліста»

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2019 році вихованці гуртка «Світекозахоплень» БДЮТ, керівник Столярець Ірина Миколаївна, взяли активну участь у ІІ етапі щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста», який відбувався на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

21 листопада – День Гідності та Свободи

У четвер, 21 листопада, українці відзначають один із знакових днів в історії України – День Гідності та Свободи. Це день на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Міський збір лідерів учнівського самоврядування  з теми «Школа – Будинок Життя»

19 листопада 2019 року лідерами учнівського самоврядування міської ради старшокласників «Ватра» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, координатор Стадник Олена Миколаївна проведено міський збір лідерів з теми «Школа-Будинок життя». 

Нові перемоги міжнародного рівня вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості

17 листопада у місті Київ відбувся ХІ Дитячий Міжнародний Конкурс-Фестиваль «Brilliant Запрошує 2019». Захід проходив у Будинку культури Київського Національного економічного університету за підтримки CID (International Dance Council) Танцювального Ради при ЮНЕСКО, Міжнародного фестивального Комітету Brilliant International, Посольства Литовської Республіки в Україні тощо.

Призери фестивалю-конкурсу «Зірки, на сцену»

Вихованці гуртка сучасного спортивного танцю «Едем» на чолі з керівником Грицай Ольгою Миколаївною взяли участь у V багатожанровому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі «Зірки, на сцену», що пройшов у Палаці культури ВП «Рівненська АЕС». Цьогоріч ювілейний конкурс зібрав понад 300 учасників.

Вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Вараша

8 листопада 2019 року, в залі центру Дозвілля відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна та гуртка вокального співу «Серпанок», керівник Тиндик Світлана Дмитрівна.

Долучилися до диктанту національної єдності

Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості, 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, долучився до ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Мета заходу: пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

9 листопада – День української писемності та мови

День української писемності та мови відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Виховувати дітей – виховувати майбутнє

Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить й  історію світу. Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми.

Участь у заході з нагоди Дня працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення. 1 листопада 2019 року вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Махоріна Ольга Павлівна взяли активну участь у заході з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Своїми художніми номерами вихованці подарували масу […]