Archive for Вересень, 2019

25 вересня – День позашкілля!

Шановні працівники Будинку дитячої та юнацької творчості! Прийміть слова щирої вдячності за обрану справу служіння інтересам дітей, за реалізацію їх покликання, за виховання у юних душах паростків духовної та національної самосвідомості. Ви даєте своїм вихованцям впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Міцного здоров’я Вам, терплячості, а головне […]

Будинок дитячої та юнацької творчості: тут вирують натхнення і творчість

Позашкілля – великий різнобарвний світ, у який щодня поспішають діти та учнівська молодь – ті, хто прагне жити цікавим, творчим, різноманітним життям. 25 вересня в Україні відзначають День позашкілля. Офіційним роком народження позашкільної освіти вважається 1918 рік. Рік, коли український педагог, літературознавець та громадський діяч Софія Русова очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти в уряді […]

Пошуково-пізнавальний квест учнівської молоді «Прорив енергії» під гаслом «Тільки разом»

14 вересня 2019 року у рамках проведення Днів сталої енергії у територіальній громаді Вараської міської ради та святкуванні Дня міста був проведений пошуково-пізнавальний квест учнівської молоді «Прорив енергії» під гаслом «Тільки разом».

Акорди творчості лунали звідусіль

13 вересня на площі біля Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася традиційна акція «БДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах творчості». Для багатьох мешканців міста Вараш, а особливо для педагогів, вихованців та їх батьків щорічний захід закладу позашкільної освіти давно вже став особливим святом творчості, креативності, доброти, привітності. У цей день на площі не просто […]

Інтерв’ю-опитування «У пріоритеті – збереження енергоефективності»

14 вересня 2019 року лідерами міської ради старшокласників «Ватра» в рамках проведення тижня Днів сталої енергії з мешканцями міста було проведено інтерв’ю-опитування «У пріоритеті-збереження енергоефективності». Активними були представники центру «Відкриті долоньки» ЗОШ № 3 Толстоброва Вероніка, Павлусь Емілія, Стрижеус Інна.

«БДЮТ скликає друзів»

13 вересня 2019 року о 17.00 годині   Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує   на традиційну акцію «БДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах творчості» Програма проведення акції:

Подяка координатору міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра”

За підсумками роботи по сприянню та підтримці діяльності органів учнівського самоврядування, дитячого громадського руху в Україні, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації відзначило подяками педагогів області, які впродовж багатьох років працюють над формуванням лідерських якостей у дітей, громадянського виховання та всебічного розвитку особистості.

Екскурсія «Енергозбереження в новобудовах» в рамках проведення Днів Сталої Енергії

09 вересня 2019 року в рамках проведення міських заходів Днів Сталої Енергії вихованці гуртків та творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь в екскурсійній програмі з теми «Енергозбереження в новобудовах».

Будинок дитячої та юнацької творчості всіх дітей  чекає «В країні Творчості»

В рамках традиційної акції «БДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах Творчості» 2 вересня 2019 року відбулася екскурсійна програма з учнями 5 –х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчителі Павлусь Н.В., Калькова І.М.).

З Днем знань!

  Як минає швидко час! Знову школа! Знову – клас! Батькам, учням, вчителям – сили і терпіння Вам!