Archive for Червень, 2019

прмссрльпьм

Богдан Хлібович – голова обласної ради старшокласників учнівського врядування “Імпульс”

18-21.06.2019 в м. Березне представники міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра” на чолі з координатором, заступником директора Будинку дитячої та юнацької творчості Оленою Стадник, взяли участь у обласній літній профільній школі для лідерів учнівського самоврядування Рівненщини.

Підсумки обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

З метою пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму з 17 квітня по 31 травня 2019 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Звіт директора Т.Маркевич. Про підсумки роботи Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради в 2018-2019 навчальному році

Діяльність Будинку дитячої та юнацької творчості у 2018-2019 навчальному році була спрямована на здійснення навчання та виховання дітей та молоді міста у позаурочний час. Основні завдання щодо розвитку Будинку дитячої та юнацької творчості на 2018 -2019 навчальний рік включали наступні питання: – дотримання нормативно-правової бази; – забезпечення доступності позашкільної освіти; – кадрове забезпечення, забезпечення підготовки […]

Визначили переможців фестивалю-конкурсу «Зіркова хвиля»

30-31 травня 2019 року у Вараші відбулася найграндіозніша подія місяця. Два дні тривав ІІІ міський фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Зіркова хвиля», у якому взяли участь 90 учасників з нашого міста.

Звіт про виконання навчально-тематичного плану гуртка «Краса здоров’я» за 2018-2019 навчальний рік

Здоровий спосіб життя – це стиль життя мільонів людей. Кожен хоче мати красиву фігуру і хороше здоров’я. Наприклад, заняття на гуртку дають можливість учнівській молоді втілити в життя мрії, хоча це і вимагає часу і сил. Проте, молодь повинна пам’ятати, що сидячи на дивані не вдасться змінити власного тіла. Тому активні юні прибічники здорового способу […]

Звіт гуртка художньо-технічної творчості “Іграшка-сувенір”

Протягом року у Будинку дитячої та юнацької творчості діяв гурток художньо-технічної творчості “Іграшка-сувенір”. Було набрано 3 групи вихованців, в загальній кількості 39 чоловік. Програма гуртка розрахована на два роки навчання – 216 годин, відповідно 6 годин на тиждень. Метою програми є формування компетентностей особистості у процесі технічної діяльності.

Свята та будні студії вокального співу«Гармонія» 2018-2019н.р.

  Змістовним на цікавим було життя гуртківців вокальної студії  “Гармонія” та керівника Алексєєнко Оксани Володимирівни  в 2018-2019 навчальному році

Звіт гуртка початкове технічне моделювання з елементами англійської мови ”SMILE”

Майбутнє – суб’єктивна з людського погляду й об’єктивна з погляду стороннього спостерігача часова категорія сприйняття реальності, яка характеризується комплексом явищ і подій, що не здійснились і не відбулися відносно об’єкта, який перебуває в більш ранньому часі.

Звіт гуртка сучасного спортивного танцю «Едем»

Гімнастика як вид спорту і ціла система фізичного виховання зародилася в Древній Греції. Про позитивний вплив регулярних занять гімнастикою на гармонійний розвиток особистості писали і говорили Гомер, Арістотель і Платон. Сучасна гімнастика — це змагання, або конкурсна програма виконання під музику комбінацій, що складаються з гімнастичних і танцювальних вправ.