Archive for the ‘Новини’ Category

Перемога в онлайн-конкурсі до Дня молоді

Юна вокалістка Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області Ясюк Оксана здобула чергову перемогу. До Дня молоді відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради організовані міські онлайн-конкурси талантів, що тривали у період з 24 червня по 05 липня.

Вітаємо з перемогою

З метою підвищення якості та вдосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, груп, секцій, студій та інших творчих об’єднань закладів позашкільної освіти якісною навчальною літературою за напрямами позашкільної освіти управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проведено І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти.

Літо в об’єктиві…

Літо – пора відпочинку, теплих морів, яскравих вражень.   Найбільше приходу цієї сонячної пори чекають діти, адже тоді розпочинаються довгоочікувані канікули. Будинок дитячої та юнацької творчості радо береться урізноманітнити час дитячого літнього відпочинку. Художня рада та актив лідерів учнівського самоврядування «Позашкілля» запроваджує проєкт «Літо – дітям!».

Попрацювали над розробками навчальних програм

Найбільш поширеними формами методичної роботи в будь-якому навчальному закладі є підготовка навчально-методичних матеріалів, що сприяє підвищенню педагогічної майстерності педагога, вивченню і поширенню передового педагогічного досвіду. Так, методичною радою Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області були підготовлені та направлені на розгляд і затвердження науково-методичною радою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчальні […]

1 червня – День захисту дітей

1 червня – це завжди свято! Свято дитинства, творчості і щирих дружніх посмішок. Наші спогади про цікаво проведений час в цей день: веселі заходи, різноманітні  виставки, конкурси й змагання.  

Звіт про роботу Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради за 2019-2020 навчальний рік

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради закінчує цей начальний рік онлайн. Багато зробили, багато залишилося лише в планах. Проте, впевненні, МИ ВСЕ НАДОЛУЖИМО!

Танець – це наше яскраве життя, з ним у нас спільне серцебиття

Щорічно навчальний рік для вихованців зразкового хореографічного ансамблю «Пірует» завершується звітним концертом. Та ситуація, яка склалася в країні з епідемією коронавірусу, не дозволила нам повноцінно закінчити цей навчальний рік. Та я зібрала відео найяскравіших виступів нашого танцювального колективу за цей рік, і всі бажаючі зможут його переглянути на  сайті   Будинку дитячої та юнацької творчості та […]

Teachers open the door, but you must enter by yourself. Вчителі відкривають двері, але увійти в неї ви повинні самостійно

Як відомо, у сучасному суспільстві все більшого поширення набуває думка, що опановувати іноземну мову варто починати з дошкільного дитинства. По-перше, у цьому віці дитина швидше і якісніше запам’ятовує нові слова, адже за кожним словом закріплюється певний образ. По-друге, дитина саме в цей час оволодіває рідною мовою, тож іноземна даватиметься легше. По-третє, вивчення дошкільником іноземної мови […]

Найдорожче, що існує в цьому світі, – це завжди були і будуть діти

Будьте самі і людиною і немовлям, щоб вчити дитину. Вашими словами ви не обдурите дитини; не слова ваші буде вона слухати, а ваш погляд, ваш дух, який володіє вами. Володимир Федорович Одоєвський Правильний підхід до виховання здатний позитивно впливати на дитячу самооцінку, успішність у школі, розвиток пізнавальних навичок і поведінку.

Ми відповідальні за тих, кого приручили

Звіт про роботу гуртків «Домашні улюбленці» та «Юні орнітологи»    за 2019-2020 навчальний рік Робота гуртків «Домашні улюбленці», «Юні орнітологи» проходила під гаслом «Ми відповідальні за тих, кого приручили». Вихованці гуртків екологічного напряму залучалися до практично-природоохоронної роботи, роботи по догляду та піклуванню за мешканцями гуртка – тваринами та птахами.