Archive for the ‘Новини’ Category

Перемога в обласному етапі всеукраїнського конкурсу

Керівник зразкового художнього колективу сучасного танцю «Едем» ГРИЦАЙ Ольга Миколаївна стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти в категорії «Навчальна література». У методичній розробці «Створення композиції сучасного танцю: втілення новітніх сценічних тенденцій», представленій на конкурс, шляхом системного аналізу та прикладів власного досвіду охарактеризовані особливості створення композиції сучасного танцю, визначені […]

Пізнаючи світ домашніх улюбленців

Хіба можна не любити тварин? Адже вони вражають нас своєю відданістю і кмітливістю. Вони терпляче вислуховують і зберігають таємниці. Потребують уваги і турботи. Чекають на ваші знання і практичні навики в догляді за ними. За 2020-2021 навчальний рік гуртки «Домашні улюбленці» та «Юні орнітологи» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради взяли участь у […]

Кожне дитя певною мірою геній…

 «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості» В.Сухомлинський Протягом 2020-2021 навчального року на гуртку «Ранній розвиток дитини» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради займалися 46 дітей віком від 4 до 6 років.

Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі «Веселі закаблуки»

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми за напрямами позашкільної освіти у 2021 році та з метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді та їх керівників, розвитку та популяризації дитячої хореографії, естетичного виховання дітей засобами хореографічного мистецтва з 27 травня по 25 червня 2021 року був проведений обласний конкурс хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ» серед учнів […]

Перемога у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

У червні 2021 року на базі Українського державного центру позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Практикували різні техніки виготовлення сувенірів

Звіт гуртка художньо-технічної творчості “Іграшка-сувенір” за 2020-2021навчальний рік. Протягом навчального року у Будинку дитячої та юнацької творчості діяв гурток художньо-технічної творчості “Іграшка-сувенір”. Було набрано 3 групи вихованців, в загальній кількості 36 вихованців.

Квіти, як люди, на добро щедрі

У 2020-2021 навчальному році у Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради діяв гурток «Квітникарство». Зміст навчальної програми полягав в ознайомленні вихованців із рослинним світом, доглядом за горщечковими рослинами, вимогами рослин до ґрунту, вологи, температури, а також з особливостями їх розмноження, хворобами та шкідниками, з принципами та правилами внутрішнього озеленення приміщення.

Коли здоров’я – перший обов’язок в житті

Звіт про виконання навчально-тематичного плану гуртка «Краса здоров’я» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області за 2020-2021 навчальний рік. Протягом 2020-2021навчального року вихованці працювали за робочою програмою гуртка «Краса здоров’я», затвердженою на засіданні науково-методичної ради управління освіти (протокол № 3 від 05.09.2019).

Літературне краєзнавство – один із шляхів виховання дитини

Літературно-краєзнавчий гурток «Рідний край» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради у 2020-2021 навчальному році охоплював 36 дітей, які займалися в трьох групах основного рівня навчання. Проблемне питання, над яким працювали протягом навчального року: «Літературне краєзнавство – один із шляхів виховання моральних якостей, естетичних і патріотичних почуттів вихованців».

Опановували закони композиції і не тільки

Студію образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Дивосвіт» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради протягом 2020-2021 навчального року відвідувало 45 дітей. Всі діти входили до трьох груп основного рівня навчання. Під час малювання вихованці опановували закони композиції. Засвоювали тему простору, обʼєму, форми, перспективи, світлотіні. На заняттях живописом працювали у жанрах натюрморту, пейзажах та портрету.