Archive for the ‘Новини’ Category

Життя за новими правилами

Зміна звичного ритму життя та необхідність 24 години на добу перебувати в одному місці і з одними й тими самими людьми – це виклик. Проте у психології є одне золоте правило: кожна ситуація нейтральна, а як ми до неї поставимося, позитивно чи негативно – це вже наш вибір.

Залишайтеся вдома, але не забувайте творити.

Гуртківці “Фантазійного Всесвіту рукоділля” виготовляють вироби своїми руками сидячи вдома.  Адже карантин це не привід сумувати, а навпаки  потрібно більше творити і відкривати в собі нові таланти. Дівчатка  створювали квіти із фоамірану,  магнітик ” Топіарії” із декоративних елементів, серце і з паперу та інше. Залишайтеся вдома, але не забувайте  творити.

27 березня – Міжнародний день театру

Людина грає лише тоді, коли вона в повному  значенні слова Людина, і Людиною вона  буває лише тоді,коли грає Ф.Шіллер Діти – це чудове, унікальне, дуже талановите людство. Вони вразливі і мрійливі, вони вірять у чудо, вони довіряють дорослим і бояться темряви, вони переповнені кольорами, відчуттями, таємницями та світлими бажаннями. Кожного ранку вони прокидаються готовими до […]

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня – рішення Уряду

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив  25 березня 2020 року.

Інтерв’ю з начальником управління освіти О.Корень

Корисні роз’яснення щодо роботи закладів освіти в період карантину

Дистанційне навчання – сучасна вимога часу

     Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання – це виклик не тільки для педагогів, але й для дітей та батьків. Особливо, якщо ви – педагог – працюєте з вихованцями молодшого шкільного віку. Адже для них більшою мірою потрібна залученість батьків для досягнення спільної мети. Нині як дорослі, так і діти перебувають у […]

Актуальна інформація про коронавірус COVID-19

Уряд створив спеціальну інформаційну сторінку з усією актуальною та підтвердженою інформацією про коронавірус COVID-2019 в Україні https://covid19.com.ua/ На сайті оприлюднюється оперативна інформація про ситуацію в країні та містяться відповіді на основні запитання про COVID-19. Що треба знати про новий коронавірус?

Благодійний концерт «Допоможемо разом!»

Напередодні Міжнародного жіночого дня у Палаці культури РАЕС імені Лесі Українки відбувся благодійний концерт «Допоможемо разом!», який блискавично організували  вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області. Натхненником виступила керівник ансамблю Махоріна Ольга  Павлівна.

Він тим великий, що він цілком народний письменник

Так про творчість Тараса Шевченка відгукувалися сучасники. В народі кажуть, що весна дарує всім життя, в природі все прокидається, оживає, молодіє. А людині весна дарує мрії, віру в щасливе майбутнє. А ще весняна пора в Україні уособлюється з постаттю Шевченка. Його талант, допитливість, незвичайна любов до всього рідного, до свого на¬роду, його культури, а також […]