Archive for the ‘Різне’ Category

Вивчай англійську мову – і тобі відкриється світ!

Чому англійська мова важлива сьогодні? Англійська мова – це мова міжнародного спілкування, інформації, науки і творчості. Озирнись навкруги! Англійська мова навколо нас, чи не так? Ми її бачимо і чуємо. Навіщо вивчати англійську? – Бо добре володіння англійською дуже знадобиться в житті.

Креативність – як здатність до творчості

У сучасних умовах творча особистість стає досить вагомою для на всіх етапах його розвитку. Зміни у суспільстві , що відбуваються досить швидко, потребують від людини якостей, котрі б дозволяли творчо і продуктивно підходити до будь-яких змін. Саме на це спрямована робота гуртка « Початкове технічне моделювання». На заняттях діти не тільки засвоюють нові знання та […]

Підсумки проведення обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Комунальним закладом «Рівненський обласний цент науково-технічної творчості учнівської молоді» проведено обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Вихованці гуртків та творчих об’єднань взяли участь у обласному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії відповідно до номінацій:

Готуємось до зимових канікул

Безпека взимку – пам’ятка учням на зимові канікули

Участь в обласній школі управлінської майстерності

30 жовтня 2019 року більше тридцяти лідерів учнівського самоврядування районів, міст та ОТГ розпочали роботу обласної школи управлінської майстерності, яка проходила на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

Проект «Дозвілля створюємо разом»

Протягом осінніх канікул в Будинку дитячої та юнацької творчості діє проект «Дозвілля створюємо разом» під гаслом «Осінь чарівна та щедра пора», в рамках проекту заплановані такі заходи: – виставка дитячих малюнків «Осінній час-очей зачарування»; – виставка фоторобіт «Квіти Осені;

Переможці обласного екологічного конкурсу

В липні 2019 року підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Мій голос віддаю на захист природи”. Захід є щорічним і проводиться спільно з Всеукраїнською екологічною лігою та Всеукраїнською дитячою спілкою „Екологічна варта”, починаючи з 1997 року. А темою у нинішньому році обрано: „Збережемо озоновий шар планети”.

З Днем Перемоги